BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE "LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI" UNUTULMADI !!! BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE "LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI" UNUTULMADI !!!

Kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduran öğrencilere seslenen Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç “Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak amacıyla öğretmen, veli ve öğrencilerimizle kısa bir aradan sonra büyük bir heyecan ve azimle yeni bir eğitim-öğretim dönemine başlamış bulunmaktayız.

Sevgili öğrenciler, sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir.

Sınıfları dolduracak olan öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişimlerini sağlamak adına herkesin yine elinden geleni yapacağına inancımız sonsuzdur.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.” İfadelerini kullandı.