BİSMİL'DE 30 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞACAK

20 bin mevsimlik çiçek ile 10 bin ağacın Kasım ayı içerisinde Bismil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından dikimi yapılacak.

BİSMİL'DE 30 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞACAK
BİSMİL'DE 30 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞACAK

Kış mevsiminin etkisini göstermesiyle birlikte ilçeyi mevsime uygun bitkilerle donatmaya başlayan Bismil Belediyesi, 20 bin çiçek ve 10 bin ağacı toprakla buluşturacak. Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç “İlçemizi çiçeklerle süslemeye başlıyoruz ” dedi.

HER YER ÇİÇEKLERLE SÜSLENECEK

İlçeyi güzelleştirmek adına çiçek alımı yapan Bismil Belediyesi, bu kış mevsimi için de 20 bin adet çiçek ve 10 bin adet ağaç satın aldı. Bismil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda; çuha, sıklamen, aslanağzı ve menekşe gibi çiçeklerle, tüm parklar ve muhtelif alanları rengârenk çiçeklerle süslenecek.

YEŞİL BİR BİSMİL İÇİN AĞAÇ DİKMELİYİZ

Bismil  Belediye Başkanı Turgay Gülenç, “Yeşile önem veren, bina değil ağaç diken bir yöneticilik anlayışına sahibiz. Daha yeşil ve çiçek gibi bir ilçe oluşturmak için hizmet ediyoruz. Bu kış da Bismilimizi 20 bin çiçek ve 10 bin ağaç ile süsleyeceğiz. Yeşik bir Bismil için ağaç dikmeliyiz. Hem yılın her döneminde ilçemizi çiçeklerle süslemeye hem de kooperatiflerine destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

YAPILAN ÇALIŞMALAR HALKIMIZ İÇİNDİR

Yapılan ve yapılacak olan tüm bu çalışmalar vatandaşlarımızın daha güzel bir Bismil’de yaşaması içindir diyen Gülenç, bizler bunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz.’ İfadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!