EĞİTİMCİ YAZAR HALİT ERTUĞRUL BİSMİL'E GELİYOR

Gençlere yönelik yazdığı kitaplar ve özellikle konferansları ile çok sayıda kişinin gönlüne girmeyi başaran Eğitimci-yazar Doç. Dr. Halit Ertuğrul, Bismil'de ortaokul ve lise düzeylerinde eğitim gören öğrencilerin yanı sıra öğretmenlere de seminer vereceği program Cuma günü gerçekleşecek. Program, Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bismil Genç Memur-Sen işbirliğiyle düzenlenecek. Programa birçok eğitimci ve öğrencinin katılması bekleniyor.

EĞİTİMCİ YAZAR HALİT ERTUĞRUL BİSMİL'E GELİYOR
EĞİTİMCİ YAZAR HALİT ERTUĞRUL BİSMİL'E GELİYOR
Bismil Milli Eğitim Müdürlüğü ve Genç Memur-Sen tarafından 20 Aralık Cuma günü 09.00, 11.00 ve 14.00’da farklı salonlarda üç oturum halinde düzenlenecek olan konferansa öğretmen, öğrenci ve velilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 
 
  Etkinlikler hakkında bilgi veren Bismil Genç Memur-Sen Başkanı Bilal Şen, “Türkiye çapında değerli yazarları ve en önemli isimleri hemşehrilerimizle buluşturmak için kültürel ve sosyal etkinlikler düzenlemekteyiz. Öğrenci ve velilerimizin katılacağı, kendilerine eğitim hayatlarında başarılar sağlayacağına inandığımız etkinlikler yapmaktayız. Eğitime destek olacak tüm etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz. Etkinliklerimizin tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dilerim. Konferanslarımıza vatandaşlarımızı bu vesile ile davet eder, katılımlarını temenni ederim’’ dedi.
 
 DOÇ DR. HALİT ERTUĞRUL KİMDİR?
          Doç. Dr. Halit Ertuğrul, Adıyaman'ın Besni ilçesinin Şambayat nahiyesinde 1956 yılında doğdu. İlkokulu doğduğu yerde; ortaokul ve öğretmen okulunu da Kırşehir'de okudu. Niğde Üniversitesi Eğitim Enstitüsü ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Yönetimi ve Denetim Anabilim Dalı'ndan mezun olan Dr. Ertuğrul, yurdun çeşitli yerlerinde ilkokul öğretmenliği, okul müdürlüğü, milli eğitim şube müdürlüğü ve milli eğitim müdürlüğü görevlerinde bulundu.

YILIN ÖĞRETMENİ SEÇİLDİ

           Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatına geçerek, kurul uzmanı ve bakan danışmanı olarak çalıştı. Akademik çalışmalarını tamamlayan Doç. Dr. Ertuğrul, çeşitli üniversitelerde yöneticilik ve öğretim üyeliği yaptı. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında çeşitli bilimsel ve kültürel faaliyetlere katıldı. Meslek hayatı boyunca, eğitim ve kültür alanında 50’ye yakın kitabı ve çok sayıda da makaleleri yayınlandı. Kitapları çok sayıda ödül aldı ve çeşitli dillere çevrildi. Yayınlanan kitaplarından birçoğu baskı rekoru kıran Doç. Dr. Ertuğrul, ‘Yılın Yazarı’ seçildi. Bugüne kadar yaptığı çalışmalardan ötürü çok sayıda ‘Takdirname’ alan Doç. Dr. Ertuğrul, ayrıca ‘Yılın Öğretmeni’ seçildi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!