BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE YÖNETİCİ ATAMA HABERİ

Bismil İlçe Milli Eğitim müdürü görevinde herkese kapısı açık ve özveriyle çalışmalara imza attığını ifade eden Gülseven, mesajında:

BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE YÖNETİCİ ATAMA HABERİ
BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE YÖNETİCİ ATAMA HABERİ Admin
Bu içerik 1612 kez okundu.

Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Cafer Gülseven’in yerine, Tokat Öğretmenevi Müdürü İbrahim Üçköylüoğlu' nun atandı.

Cafer Gulseven, 30.05.2019 tarihinde Bismil İlçe milli Eğitim müdürlüğüne atanmıştı. Bismil İlçe Milli Eğitim müdürü görevinde herkese kapısı açık ve özveriyle çalışmalara imza attığını ifade eden Gülseven, mesajında: “Yaklaşık Üç yıldır Bismil’de öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitimin tüm paydaşlarına hizmet etme onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

Öğrencilerimizin gözlerindeki ışığın aydınlattığı yolda yürümenin, öğretmenlerimizin destekçisi ve dert ortağı olmanın, eğitim ve öğretimi kaygı edinen her bir paydaşı dinlemenin ve sayılabilir tüm verileri daha da ileriye taşıyarak veda etmenin huzuru içerisindeyim. Dedi.

Cafer Gülseven açıklamasının devamında, Üç yıldır her günümüzün eğitim ve öğretimin içinde olmasını sağlayan, eğitim ortamlarımızın iyileştirilmesinden eğitim ve öğretimin niteliğinin artırılmasına kadar her türlü desteği esirgemeyen başta Bakanlarımız ve Valimiz olmak üzere, okullarımızdaki yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitimin tüm paydaşlarına, sivil toplum kuruluşlarına çok teşekkür ediyorum. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!