KADIN DOSTU BELEDİYE:BİSMİL BELEDİYESİ

Bismil Belediyesi'nde çalışan kadınların sayısı ve rolü her geçen gün artıyor.

KADIN DOSTU BELEDİYE:BİSMİL BELEDİYESİ
KADIN DOSTU BELEDİYE:BİSMİL BELEDİYESİ
Bu içerik 2647 kez okundu.

Bismil Belediyesi’nde çalışan ve görev alan kadın sayısı her geçen gün artmaya başladı. Kadınlara pozitif ayrımcılık uygulayan Belediye Başkanı Turgay Gülenç, daha önce sadece büro hizmetlerinde istihdam edilen kadınlara, artık Mali Hizmetler, Temizlik İşleri, Park ve Bahçe, Kültür ve Sosyal Hizmetler, Zabıta, Evde bakım, İmar ve şehircilik ve Fen işleri gibi önemli birimlerinde de kadınlar önemli görevlerde çalıştırmaya başladı.

İKİ ÖNEMLİ BİRİMİN BAŞINDA KADIN VAR

Mali Hizmetler ve Temizlik İşleri gibi Belediyenin en önemli iki biriminin başına kadınların getirilmesi iş hayatında kadınlara bundan sonra daha fazla yer verildiğini gösteriyor.

HER ALANDA KADIN ELİ VAR

Sokakların temizliğinden, Park ve Bahçe, Kültür ve Sosyal İşleri, ve Mali Hizmetlere kadar Belediyenin hemen hemen her biriminde kadın eli değdiğini söyleyen Başkan Gülenç: ” Kadınlarımıza ne kadar önem verirsek geleceğimiz de o kadar güzel olur. Bismil Belediyesi olarak kadınlarımıza verdiğimiz önemi Belediyemizde çalışan kadın sayısının gün geçtikçe artması,  Mali Hizmetler ve Temizlik işleri gibi önemli birimlerimizin kadınlara emanet ettiğimizden anlaşılmaktadır. ” ifadelerini kullandı.

bismil kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!