Reklamı Geç
Kızılay Web Banner 160X600
Kızılay Web Banner 120X600

BİSMİL'E MODERN "MEYDAN PARK" GELİYOR

Bismilliler için büyük bir ihtiyaç olan park ve meydan hayalini Bismil Kaymakamı hayata geçirmek için kolları sıvadı

BİSMİL'E MODERN
BİSMİL'E MODERN
Bu içerik 3790 kez okundu.

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, yapımı tüm hızıyla süren meydan parkı hakkında yaptığı açıklamada” Projenin Bismil’in güzelliğine güzellik katacağını kaydederek “Bismil Belediyesi olarak gelişen, büyüyen, güzelleşen Bismil’i daha iyi standartlara ulaştırmak için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Bunları yaparken de Bismil’i sadece merkez mahallesiyle değil 122 kırsal mahallesini de içine katarak hizmete devam ediyoruz” dedi.

IŞIKLI FISKİYELİ MODERN HAVUZLAR, GÖLGELİKLER, IŞIK SİSTEMİ...

Bismil meydan parkı hakkında bilgiler vererek konuşmasını sürdüren Başkan Gülenç, şöyle devam etti: “Bu alan ise Bismil’in ilk göze çarpan yer. Yaklaşık 1300 metrekarelik bir alan. Meydan parkı bitirildiğinde harika bir proje ortaya çıkacak. Bismil Meydan parkın içinde ışıklı ve fıskiyeli modern havuzlar, gölgelikler, yerden aydınlatmalı ışık sisteminin faaliyete geçmesiyle Bismilli modern bir görünümüne kavuşturacaktır. Burası hem çarşıda uğrayanlar hem de Bismilliler'in özel oturup dinlendiği, vakit geçirdiği bir alan olacak. Mevcut ağaçları koruduğumuz gibi yeni ağaç ekinlerimizde olacaktır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Jaguar pencesi     2018-03-03 Aslında yeşil alana yatırım yapmak istenilse ve dev proje yapılmak isteniyorsa bismildeki o eski tmo yıkılıp güzel bir yeşil alan veya merkez gibi bir yer yapilabilir
Has bismilli     2017-09-21 Şu parkın altında kapalı araç parkı yok anladığım kadar :( Çok basit bi proje bence
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!