DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FEYSEL TAŞÇIER YILIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEÇİLDİ.

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, yılın en başarılı Milli Eğitim Müdürü seçilerek ödüle layık görüldü.

DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FEYSEL TAŞÇIER YILIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEÇİLDİ.
DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FEYSEL TAŞÇIER YILIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEÇİLDİ. Admin
Bu içerik 1703 kez okundu.
Artı Eğitim Dergisi ve egitimtercihi.com tarafından verilen '6. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu. İstanbul'da düzenlenen törenle Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Feysel Taşçıer, "Yılın Milli Eğitim Müdürü" kategorisinde en çok oyu alarak ödüle layık görüldü. 17 kategoride eğitim dünyasından isim ve kurumların ödüllendirildiği törene Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, müdürler, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı. Ödül töreninde yapılan konuşmalarda, eğitim dünyasının daha sık bir araya gelerek sorunlarının tartışılması, çözüm yollarının ortaya konulması ve eğitimin güncel sorunlarına dikkat çekildi. "Diyarbakır eğitim camiası büyük bir ailedir" Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Feysel Taşçıer, törende yaptığı konuşmada, "Bu ödülü elde etmek şahsıma adıma değil de Diyarbakır adına anlamlı ve değerli. Bende eğitim camiasının bir ferdi bir üyesiyim. Bu bizi motive eden bir ödül. Diyarbakır eğitim camiası büyük bir ailedir. Biz bu ödüle birlikte dört elle ve büyük bir motivasyonla işimize sarılacağız. Öğrencilerimizle birlikte sahada büyük bir etkileşim ve enerji içerisinde işimizin başındayız. Diyarbakır dezavantajlı bir bölge ama bugün ki şartlar da oldukça müsait bir havaya ve atmosfere sahip olduğu için eğitimle pek çok sorunumuzu aşabileceğimizi düşünüyorum. Görevi devraldığımdan beri 7 ay geçti. İdarecilerimizle ve öğretmenlerimizle sayısız toplantılar yaptık. Bütün ilçelerimizi gezerek eğitim ve öğretim ortamlarının fiziksel, psikolojik ve diğer akademik sorunlarını yerinde gözlemledim. Ayrıca tespit ederek eylem planları hazırladık. Bu eylem planları çerçevesinde yol haritası belirledik" şeklinde konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman GÜLSEVEN     2019-11-23 Sayın Müdürüm,emekli bir öğretmen ve bir Bismil'li olarak almış olduğunuz bu ödül bizi gururlandırmıştır.Başarılarınızın sürmesi dileği ile Öğretmenler Gününüzü tebrik ederim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!