Reklamı Geç
Kızılay Web Banner 160X600
Kızılay Web Banner 160X600

DİNDAR VE İNANÇLI İNSANLARA SALDIRILAR ARTARAK DEVAM EDİYOR !!!

Her defasında Türkiye'de dindarlığın arttığı, insanların iktidarın da gücüyle daha çok İslami faaliyetler içinde olduğu ifade edilse de Türkiye'deki dindarların ve özellikle de başörtülülerin saldırılara maruz kalma haberlerini çokça duymaya başladık.

DİNDAR VE İNANÇLI İNSANLARA SALDIRILAR ARTARAK DEVAM EDİYOR !!!
DİNDAR VE İNANÇLI İNSANLARA SALDIRILAR ARTARAK DEVAM EDİYOR !!! Admin
Bu içerik 1153 kez okundu.

İstanbul Karaköy ve Marmaray Sirkeci durağında bir kadın, başörtülülere fiili ve sözlü saldırılarda bulundu, peygamberlere iğrenç küfürler savurdu.
İstanbul Karaköy'de kendi halinde yolda yürüyen başörtülü iki genç kız, bir kadının yumruklu saldırısına uğradı. Aynı kadın, Marmaray Sirkeci durağında  da başörtülülere hakaretler yağdırıp saldırmaya yeltendi.

Karaköy'deki saldırı anı çevredeki güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde başörtülü 2 kadın yolda yürüdükleri esnada, bir kadının yumruklu saldırısına uğruyor.

"PİS MÜSLÜMANLAR, SİZİN BURADA İŞİNİZ YOK"

Tanıkların ifadelerine göre saldırgan kadın, başörtülü kadına yumruk attıktan sonra, "Pis Müslümanlar. Sizin burada işiniz yok." tarzında cümleler sarf etti.

Aynı kadın Marmaray Sirkeci durağında da başörtülülere hakaretler yağdırıp saldırmaya yeltendi.

Cep telefonu ile çekilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüde İslam düşmanı kadın, Hazreti Muhammed'e ve Hazreti Musa'ya da ağza alınmayacak küfürler savuruyor, "Yakın bütün NURCU'ları!" şeklinde skandal ifadelerde bulunuyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!