BİSMİL, HEMŞEHRİSİNİ BAĞRINA BASTI

Diyarbakır Bismil ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Sanayi Odası Başkanlıklarının daveti üzerine Bismil ilçesine hemşerileriyle buluşmaya gelen Dr. Aziz Alper BİTEN, Bismil halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

BİSMİL, HEMŞEHRİSİNİ BAĞRINA BASTI
BİSMİL, HEMŞEHRİSİNİ BAĞRINA BASTI Admin
Bu içerik 2366 kez okundu.
Muhtarlar, esnaflar, STK’lar, dernekler, çiftçiler, kanaat önderleri, sanayicilerden oluşan bin (1000) aşkın katılımcısıyla Bismil ilçesi hemşerileri olan Dr. Biten’i bağrına bastı. Coşkulu kalabalığa hitaben konuşma yapan Dr. Biten; Diyarbakır, Bismil ve tüm ilçeler için sağlık alanında yapılan gelişmelerden bahsederek bu konuda kendisine düşen ne varsa elinden gelenin fazlasını yapacağını söyledi.
Sağlık alanında 7/24 yapılan sağlık hizmeti sunumu için özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm sağlık personeline teşekkür etti. Bu vesileyle başarıya ulaşmanın fedakarlık istediğini şu cümlelerle dile getirdi.
“ Geceli gündüzlü çalışmak demek bu işleri yapmak, anneden, babadan, çocuktan ayrı durmak demek bu işleri yapmak, fedakarlık ister bu işleri yapmak. Azim ister, istekli olmayı ister. Hakkaniyetli olmak en önemlisidir bu işlerde ve en zorudur hakkaniyetli olmak. İşte önemli olan zoru başarmaktır. Ve bu çerçevede çalışarak başarılı olduk.
Siz değerli esnaflarımız, çiftçilerimiz, dernek yöneticilerimiz, muhtarlarımız kendi işlerinizde de ailenizden, çevrenizden fedakarlıkta bulunup hakkaniyetli olmaya çalışıyorsunuz. İşte başarının sırrı budur. Birlik ve beraberlik içerisinde el birliği ile sorunlara çözüm aramak gerekir ve işi ehline vermek gereklidir.”
Konuşmalarını tamamlayan Dr. Aziz Alper BİTEN tek tek masaları gezerek sıkmadık dost eli bırakmadı. Bismil ilçesindeki programdan sonra Siirt ilindeki davete icabet etmek üzere programdan ayrıldı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!