LİSE GİRİŞ SINAVI (LGS) BİSMİL İKİNCİSİ AHMET HAŞİM SEVİM ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ !!!

Bismil Özel Bahçehir Koleji Ortaokul mezunu Ahmet Haşim SEVİM, LGS sınavında çıkan toplam 90 soruya 88 doğru 2 yanlış cevap vererek Bismil 2.si olmayı başardı.

LİSE GİRİŞ SINAVI (LGS) BİSMİL İKİNCİSİ AHMET HAŞİM SEVİM ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ !!!
LİSE GİRİŞ SINAVI (LGS) BİSMİL İKİNCİSİ AHMET HAŞİM SEVİM ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ !!! Admin
Bu içerik 2146 kez okundu.

SEVİM: SIKI PROGRAMLI ÇALIŞTIM !!!

Sıkı ve programlı çalışmaya vurgu yapan Ahmet Haşim SEVİM öğrencimizin başarısında emeği geçen başta öğretmenleri olmak üzere tüm aile fertlerine Bismil Medya olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Değerli öğrencimizin ailesiyle konuştuk ve Ahmet Haşim öğrencimizin tavsiyelerini de gelecek yıl sınava girecek tüm öğrencilerimiz için yayınlamak istedik. Tekrardan değerli öğrencimizi kutluyor bundan sonraki hayatında kendisine başarılar diliyoruz.

Ben Ahmet Haşim,

Bismil Özel Bahçeşehir Koleji Ortaokul mezunu oldum artık. Okulumu güzel bir başarı derecesi ile bitirdim. Hayalini kurduğum geleceğim için ilk adımımı attım. 
Başarımın ardında, aldığım ciddi kararlar etkili oldu. 7.sınıfın sonlarına doğru sıkı bir çalışma içerisine girdim. Tabi bunda ailemin özellikle de ablamın ve öğretmenlerimin çok katkısı oldu. Günde en az 3 saat düzenli ders çalışmaya başladım. Daha sonra eksiklerimi gördükçe bu süre artmaya başladı. Bu süreçte kaygılarım, korkularım ve stresim oldu. Kimi zaman bu nedenlere bağlı denemelerimde düşüşler olmaya başladı. Tüm bu sıkıntılara rağmen kesinlikle pes etmedim. Amacım tüm soruları doğru cevaplayıp Türkiye 1.si olmaktı ama bu hedefime maalesef iki soruyu yanlış yaparak ulaşamadım. Hedefime ulaşamasam da yine elimden geleni yaptığıma inanıyorum.

Önümüzdeki yıl sınava girecek arkadaşlarıma tavsiyem:
Yaşadıkları zorluk ne olursa olsun, tüm sıkıntı ve stres karşısında pes etmesinler. Çünkü başarı sadece başarmak yolunda pes etmemek demektir.""

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MİZGİN SÜGÜCİ     2020-06-10 Tebrik ederim...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!