EZAN ÜZERİNDEN PROVAKASYONA GELMEYİN !!!

Kimin çektiği belli olmayıp sadece ezan okunduğu sırada piyasaya sürülen bir video üzerinden birileri hain, ezan düşmanı, terörist ilan edilmeye çalışılıyor. Bu toplumu çok tehlikeli bir sürece götürebilecek derecede büyük bir provakasyon teşebbüsüdür.

EZAN ÜZERİNDEN PROVAKASYONA GELMEYİN !!!
EZAN ÜZERİNDEN PROVAKASYONA GELMEYİN !!! Admin

"Delinin biri kuyuya bir taş attı, kırk akıllı çıkaramadı" sözünden hareketle bu ülkede kimsenin ezanla bir probleminin olduğunu zannetmiyoruz. İstisnalar da vardır elbette ama onlar kaideyi bozmaz. 
Mümin bir insan her gördüğü, duyduğu şeye inanmaz, inanmaması lazım. Çünkü şeriat delil ister, mantık ister, araştırma ister. Ezandan önce ıslıklanma var, ezan daha sonra okunuyor ve ıslıklanma devam ediyor. Oradaki insanların arasında tabiiki ezanı sevmeyenler seslerini daha da yükseltebilirler. Ama KUR'AN-I KERİM diyor ki:
“Bir topluluğa olan kininiz sizi adaletsizliğe ve haksızlığa sevk etmesin.”
Ordaki grup feminist bir grup bunların içinde lgtb üyeleri de vardır ama hepsi lgtb üyeleri değildir. Bunu ilk önce derk etmek gerekir.
Toplumun sinir uçlarıyla oynamak kimsenin yararına değildir. Bu konuda sağduyu sağlamak zorundayız. Yoksa önü alınamaz sonuçları olur bu iddiaların. 
BİSMİL MEDYA olarak ezana saygı esastır ama ezan üzerinden farklı hesaplar yapmak isteyenlere de mahal vermemek için lütfen sağduyu ve tedbiri elden bırakmamak gereklidir. Saygılar Dileriz...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!