ÖZEL BİSMİL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ"NDEN KÖY OKULLARINA ZİYARET !!!

Özel Bismil Bahçeşehir Koleji, ‘Kardeş Okul Projesi’ kapsamında Çavuşlu Köyü ilköğretim Okulunu ziyaret etti. Kolej öğretmeleri ve öğrencilerinin yer aldığı grup, öğrencilere ayakkabı ve mont başta olmak üzere çeşitli hediyeler verdi.

ÖZEL BİSMİL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
ÖZEL BİSMİL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ Admin

Özel Bismil Bahçeşehir Koleji, ‘Kardeş Okul Projesi’ kapsamında Çavuşlu Mahallesi’ndeki ilkokulu ziyaret etti. Özel Bismil Bahçeşehir Koleji Müdürü Kaddur AKSOY, projenin amacını açıkladı.

AKSOY, “Bu projenin amacı, eğitim hizmetlerine destek olmak, eğitimin kalitesini artırmak, öğrenciler arasında sevgi, saygı, sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirmek, okul kültürlerinin tanıtımını sağlamak, ahlaki ve eğitsel anlamda fikir alışverişinde bulunmak ve ortak projeler geliştirmektir” diye konuştu.

VERİMLİ BİR ZİYARET OLDU !!!

AKSOY, yaptığı açıklamada, ilçedeki öğrencilerin köy okullarını görmesi, köydeki öğrencilerin ilçedeki okulları görmesi, öğrencilerin birbirleriyle kaynaşması bakımından bu tür projelere önem verdiklerini ve desteklediklerini söyledi. Verimli bir ziyaret olduğunu anlatan AKSOY, “Bahçeşehir Koleji olarak kardeş okul uygulamaları çerçevesinde okul ziyareti yaptık. Bu tür uygulamalara devam edeceğiz” dedi.

ÇOK DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR OLACAK

“Başlattığımız bu proje iki okulu birbirine kardeş yaptı” diye sözlerine devam eden AKSOY, “Bu proje, okullar arasında etkinlik ve bilgi paylaşımı olsun, çocuklar arasında farklı etkinlikler yapılsın istedik. Geldiğimiz noktada görüyorum ki, biz bu işin mantığını kavramışız. Farklı bir kardeş okul projesi uygulamışız. Önümüzdeki yıl projemiz devam edecek. Çok daha güzel çalışmalar yapılacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!