BİSMİL BELEDİYESİNDEN SÜNNET ŞÖLENİ !!!

Yaptığı farklı ve güzel projelerle Bismil'de çok iyi hizmetlere vesile olan Bismil Kaymakamı YÜKSEL, ikincisi düzenlenecek "Sünnet Şöleni"ne Bismil halkını davet etti.

BİSMİL BELEDİYESİNDEN SÜNNET ŞÖLENİ !!!
BİSMİL BELEDİYESİNDEN SÜNNET ŞÖLENİ !!! Admin
Bu içerik 1095 kez okundu.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, 16 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da doğan düğün salonunda gerçekleştirecekleri yemekli sünnet şölenine tüm Bismil halkını davet etti. Ayrıca sünnet şölenine katılmak isteyen vatandaşlarımız için Belediye önünde saat:11:30’dan itibaren ücretsiz servis kaldırılacağını öğrenildi.

"ÇOCUKLARA VE GENÇLERE YÖNELİK PROJELER DEVAM EDECEK""

Bismil Belediyesi; altyapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında da faaliyetlerini sürdürüyor. Vatandaşların aileleri ile birlikte güzel vakit geçirecekleri programlar yaparak toplumda ihtiyaç duyulan moral ve motivasyonun sağlanması için güzel çalışmalara imza atan Bismil Belediyesi, çocuklar ve gençlere yönelik projeleri de uygulamaya devam ediyor. Son olarak sünnet şöleni programı tertip eden Bismil Belediyesi, 200 çocuğun sünnetini gerçekleştirilecek.

"SÜNNET OLACAK ÇOCUKLAR AVM VE PARKLARA GÖTÜRÜLDÜ"

Sünnet öncesi çocukları Bismil Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğün bünyesindeki personeller eşliğinde Diyarbakır AVM ve çeşitli parklarda eğlenmeye götürerek çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Başkan Yüksel, 16 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da Doğan düğün salonunda gerçekleştirilecek yemekli sünnet şölene tüm vatandaşları davet etti. Barışcan çocuk grubunun çocuk şarkılarının seslendireceği programda çocukların eğleneceği etkinlikler de düzenlenecek. Katılımcılara öğlen yemeği başta olmak üzere çeşitli ikramların yapılacağı şölende, sünnet kıyafetleri giydirilecek çocuklara doyasıya eğlenecekleri bir gün yaşamaları sağlanacak.

“SOSYAL ETKİNLİKLERE ÖNEM VERİYORUZ"

Sünnet şöleni ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yüksel, “Bismil Belediyesi olarak park, yol,  temizlik gibi asli görevlerimizin yanı sıra insanlarımıza dokunacak sosyal ve kültürel etkinlikleri de yapmaya devam ediyoruz. Belediyecilik alanındaki eksik ve aksaklıklarımızı uyguladığımız projelerle giderirken bu tür etkinliklerle de beklentileri karşılamanın gayretindeyiz. Bu kapsamda bugüne kadar çok güzel çalışmalar yaptık. Uzun bir süredir planlamasını yaptığımız sünnet şölenini de 16 Şubat Cumartesi günü yapacağız. 

"TÜM HALKIMIZI ŞÖLENİMİZE BEKLİYORUZ"

Vatandaşlarımızın eğlenebilecekleri gün yaşamalarını sağlamayı umuyoruz. Doğan düğün salonunda düzenleyeceğimiz sünnet şölenimizde ailelerimizle bir araya gelip mutluluklarını paylaşacağız. Şimdiden katılan yavrularımıza geçmiş olsun ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bismil Belediyesi olarak çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Son olarak vatandaşları sünnet şölenine davet Başkan Yüksel” Tüm vatandaşlarımızı sünnet şölenimizde bizlerle ve çocuklarımızla bu mutluluğu yaşamaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Bismil Belediyesi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!