BİSMİL'İN ÇEHRESİ DAHA DA GÜZEL OLACAK, MEYDAN PROJESİ GELİYOR !!!

Bismil Kaymakamı Kerem Süleyman YÜKSEL, Bismil'de şehir trafiğinin rahatlaması ve vatandaşların rahat bir nefes alabilmesi için Meydan Projesi"nin en kısa zamanda hayata geçeceğini belirtti.

BİSMİL'İN ÇEHRESİ DAHA DA GÜZEL OLACAK, MEYDAN PROJESİ GELİYOR !!!
BİSMİL'İN ÇEHRESİ DAHA DA GÜZEL OLACAK, MEYDAN PROJESİ GELİYOR !!! Admin
Bu içerik 2079 kez okundu.

Bismil Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman YÜKSEL, Bismil Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlık Lojmanlarında yapılacak olan ve ilçenin modern yüzünü yansıtacak "Meydan Projesi"nin ihale aşamasına gelindiğini, bu projenin vatandaşların rahat nefes alabilecekleri bir mekân olmasının yanı sıra, her türlü sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılabileceğini belirtti.

KENT MEYDANI, YERALTI OTOPARKI, SOSYAL TESİS !!!

Kent Meydanı Projesi ile kentin önemli bir eksiğinin giderileceğini ifade eden YÜKSEL, uzun bir süredir üzerinde çalışılan trampa işlemleri tamamlandıktan sonra proje hazırlığı başlatılan ‘Kent Meydanı, Yeraltı otoparkı ve Sosyal Tesis’ projesinin Bismil için büyük ve önemli bir proje olacağını belirtti.

BİSMİL'E 300 ARAÇLIK OTOPARK GELİYOR !!!

Bismil’in çehresini değiştirecek olan ‘Kent Meydanı’ ve 300 araçlık 2 katlı kapalı yeraltı otopark yapımı ve çevre düzenleme işi ihale aşamasına gelindi.

Bismil'e İLK'leri ve EN'leri yaşatan Bismil Kaymakamı Sayın KEREM SÜLEYMAN YÜKSEL Beyefendiye bu çalışmlarından dolayı Bismil Medya olarak teşekkür ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özgür     2019-01-28 Evet bismil medya peşin satan gibi siniz hele bekleyin bi proje bitsin hep birlikte tsk edelim yahu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!