Reklamı Geç
Kızılay Web Banner 160X600
Kızılay Web Banner 160X600

"15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ" YENİ YERİNE TAŞINDI !!!

Hain darbe girişimi sonrası 2016 yılında kurulan 15 Temmuz Anadolu Lisesi, daha önce Bismil Fen Lisesi ile aynı yerleşke içerisinde eğitim vermekteydi. 2018 yılında tamamlanan yeni yerine taşınan okul, şimdiki yerinde başarı ivmesini artırarak öğrencilere daha iyi bir eğitim vermeye devam etmektedir.

Admin
Bu içerik 1778 kez okundu.

Hain darbe girişimi sonrası 2016 yılının Ağustos ayında kurulan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında yeni yerine taşınarak hizmet vermeye başladı. Daha önce Bismil Fen Lisesi ile aynı okulu paylaşan 15 Temmuz Şehitler Lisesi Tekel Mahallesinde hiizmet vermeye başladı.


Okul Müdürü Abdulvahhab ÇELİK konuyla ilgili şunları söyledi,

”2018-2019 eğitim-öğretim yılında okulumuz yeni yerine taşındı. Bundan birkaç hafta önce de eski yerimizde hizmet vermekteydik. Artık bizler için yapılan okulumuza taşındık. Düzenimizi kısa sürede kurduk, eğitim için artık her şey hazır. Umarım bu eğitim kadrosuyla Bismil'de eğitim başarısı olarak ilk sıralarda olmaya çalışacağız. Ayrıca, 15 Temmuz 2016 tarihinde tankların üzerine çıkan, mermilerin altında can veren şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anarken, gazilerimize de minnet borçlu olduğmuzu belirtmek istiyorum. Darbe girişimine direnen asil milletimize, insanlığa ve demokrasiye sahip çıkan insanlarımızı da tebrik ediyorum. Yeni binamızda, daha modern ortamda eğitim, spor ve kültürel anlamda çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

BİSMİL MEDYA olarak 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisemize başarılar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!