BİSMİLLİLERE UYARI, KOMBİLERE İNDİRİM GELEBİLİR !!!

Enerji Bakanı Fatih Dönmez, kapısına kadar gaz ulaştığı halde bunu kullanmayan 3 milyona yakın abonenin doğalgaz kullanıcısı haline getirilmesi için kombi ve radyatör üreticilerinden "topyekün fiyat indirimi" istedi.

BİSMİLLİLERE UYARI, KOMBİLERE İNDİRİM GELEBİLİR !!!
BİSMİLLİLERE UYARI, KOMBİLERE İNDİRİM GELEBİLİR !!! Admin
Bu içerik 562 kez okundu.

Bismil'e doğalgazın gelmesiyle birlikte hemen hemen bütün binalarda çalışmalar başladı. Fakat doğalgazın gelmesiyle birlikte masraflar da çok yüksek. Özellikle kombilerin çok pahalı olması ev sahiplerini kara kara düşündürüyor. Özellikle birçok ev sahibi yaklaşık 6-7 bin liraya mal olacak doğalgaz tesisatı için acele etmek istemiyor. Türkiye'de yüzbinlerce kişi kombi fiyatlarının fazlalığından dolayı doğalgazı tesisatını döşeyemiyor. İşte doğalgaz kullanamayan yaklaşık 3 milyon kişi için Enerji Bakanı Fatih DÖNMEZ kritik bir açıklama yaptı ve şöyle dedi:

"Kapısına kadar gaz ulaştığı halde bunu kullanmayan 3 milyona yakın abonenin doğalgaz kullanıcısı haline getirilmesi için kombi ve radyatör üreticilerinden "topyekün fiyat indirimi" istiyorum.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
spor     2018-12-13 iyi olur ama Sadece kombi ve radyatör fiyat indirimi olmaz bide abone ücreti ve taahhütname bedelleri var bunlarda kaldırılırsa iyi olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!