SERCAN KARDEŞİMİZİ DE KAYBETTİK !!!

İki gün önce intihara kalkışmıştı Sercan kardeşimiz. Yoğun bakımdaydı belki tekrar hayata tutunur diye kendisini haber yapmak istemedik. Ama dün itibariyle hayata veda etti. İstemeden de olsa belki bu tarzdaki gençlerin problemlerine belki el atılır diye haber yapmak istiyoruz. 29 yaşında hayatını kaybeden Sercan kardeşimizin ailesine sabırlar diliyoruz.

SERCAN KARDEŞİMİZİ DE KAYBETTİK !!!
SERCAN KARDEŞİMİZİ DE KAYBETTİK !!! Admin

Sosyal Medya hesabından "Çay varsa içersin, yol varsa gidersin." demişti Sercan. Hayatı seven, hayatı kendince yaşamaya çalışan biriydi. Hayvansever bir kişiliğe sahip olduğunu da öğreniyoruz çektiği fotoğraflardan. Sürekli olarak bıraktığı kirli sakallarıyla zihinlere kazınan daha 29 yaşında bu hayata elveda dedi. Belki kurtulur, belki geri döner umuduyla haberi erkenden vermedik. Ama Bismil'de bir genç daha hayatına kıydı. Herkes kendince yorum yapıyor. Peki bu genci veya bu gençleri anlayacak bir sistem var mı? Hayatının baharında onu intihara sevk edecek nasıl bir neden var? Toplumun psikolojisi bozuk özellikle gençlere ciddi manada sahip çıkamıyoruz. Hiçbir önlem almadan, gençleri dinlemeden, onların neler istediklerini bilmeden onları daha saçları, sakalları bile beyazlamadan toprağın bağrına bırakıyoruz.

Her ölüm ve intihar haberimizden sonra yine söylüyoruz: Gençlerimiz bizlerin yarınlarıdır, onlara sahip çıkmazsak geleceğimiz de heba olacaktır. Yarınlarımıza sahip çıkalım.

Sercan AKGÜN kardeşimize de Allah'tan rahmet yakınlarına da sabırlar diliyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!