BURUN AMELİYATI SONRASI HAYATINI KAYBETTİ

Bismilli hemşehrimiz Erdi ÖZTÜRK, Diyarbakır'da burun estetiği için ameliyat masasına yattıktan sonra, beyin damarlarında görülen anevrizma adı verilen baloncuk kanama yapınca komaya girdi ve 5 gün sonra ise hayatını kaybetti.

BURUN AMELİYATI SONRASI HAYATINI KAYBETTİ
BURUN AMELİYATI SONRASI HAYATINI KAYBETTİ Admin
Bu içerik 3790 kez okundu.

BALONCUK KANAMA YAPTI

​Bismil'de yaşayan Erdi Öztürk, buruk estetik ameliyatı olmak için 25 Ekim günü Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği'ne başvurdu. Yapılan tetkiklerin ardından Öztürk, ameliyata alındı. Ameliyat sırasında Öztürk'ün beyin damarlarında görülen ve anevrizma adı verilen baloncuk kanama yapınca komaya girdi. Acil Yoğun Bakım ünitesine kaldırılan Erdi Öztürk, 5 gün sonra 30 Ekim'de yaşamını yitirdi.Burun estetiği ameliyatı için girdi cenazesi çıktı

GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ

Hastanede yapılan otopsisinin ardından Erdi Öztürk'ün cenazesi, ailesi tarafından alınarak Bismil ilçesine bağlı Sarıbudak köyüne götürülerek gözyaşları arasında toprağa verildi.

HASTANE YETKİLİLERİ AÇIKLAMA YAPMADI

Hastane yönetimi konu ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, Öztürk'ün beynindeki anevrizmadan kendisinin de haberdar olmadığı ve bunun ancak (MR)emar çekimi sırasında ortaya çıkabileceği belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!