BİSMİL'DE TAMAMEN ÜCRETSİZ TEKNOLOJİ KOLEJİ AÇILDI !!!

Bismil'in eğitim seviyesini ve başarısını yükseltmek adına %100 ücretsiz Bismil Teknoloji-Teknik Anadolu Lisesi, Bismil'in eğitim çıtasını daha da yükseltmek adına 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılına "Merhaba" dedi.

BİSMİL'DE TAMAMEN ÜCRETSİZ TEKNOLOJİ KOLEJİ AÇILDI !!!
BİSMİL'DE TAMAMEN ÜCRETSİZ TEKNOLOJİ KOLEJİ AÇILDI !!! Admin

KOLEJDE AYNI ZAMANDA FEN VE ANADOLU LİSELERİ VAR

Bu yıl itibariyle eğitime başlayan okul, Fen lisesi, Anadolu lisesi ve Teknoloji Lisesinden oluşmakta olup bu liselerin bahçeleri, girişleri ve çıkışları birbirinden farklı olacak şekilde oluşturulmuştur.

DAL: ÖZEL OKULLARIMIZ BİSMİL'DEKİ EĞİTİMİN KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR !!!

Bismil Bahçeşehir Okulları Genel Müdürü Muzaffer DAL yeni eğitim ve öğretimin başlaması münasebetiyle yaptığı açıklamada Bismil Medya'ya şunları söyledi:

"Özel okullar, eğitim-öğretim alanında tüm yenilikleri, gelişmeleri, farklı yöntem ve yaklaşımları takip ederek sistemimize dahil ettikleri için bir yandan örnek olarak rekabet yaratmakta, diğer yandan kaliteli eğitim imkanı sunmaktadır. Akademik başarılar, yabancı dil öğretimi, teknoloji kullanımı, sanat ve sporda elde edilen başarılar özel okulculugun vardığı noktayı göstermektedir."

"Özel okulların Bismil açısından yarattığı en büyük değer ise ortaya çıkan rekabet sonucu devletin resmi okullarda eğitim kalitesini yükseltmek için çalışmaya yönelmesini sağlamış olmalarıdır. Bismil'de toplam üç büyük kolejimizle eğitime yeni bir sinerji getiriyoruz. Özel okul olarak bundan sonra da eğitimin çıtasını yükseltmek adına elimizden ne geliyorsa yapacağız. Şimdiden 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının Bismil'deki tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ KAYITLAR DEVAM ETMEKTEDİR

(Bismil Teknoloji-Teknik Anadolu Lisesi kayıtlar halen devam etmektedir. Ayrıntılar için 0555 009 6202 numaralı telefonla irtibat kurabilirsiniz.)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!