BİSMİL EMNİYET BİNASI YENİ YERİNE TAŞINACAK !!!

Bismil'in tam merkezinde, Kurtuluş Mahallesi'nde uzun yıllardan beri hizmet veren Bismil Emniyet Müdürlüğü, Fatih Mahallesi'nde yeni yapılan hizmet binasına taşınacak.

BİSMİL EMNİYET BİNASI YENİ YERİNE TAŞINACAK !!!
BİSMİL EMNİYET BİNASI YENİ YERİNE TAŞINACAK !!! Admin
Sanayi yolunda Bismil Mecit ÇELİK İmam Hatip Ortaokulu'nun arka tarafında yapımı hemen hemen tamamlanan yeni yerleşkesine taşınacak olan Emniyet Müdürlüğü, bu konuda kesin konuşmazken, aldığımız bilgilere göre ise Emniyet Müdürlüğü'nün oraya taşınması kesin gibi.
 
EMNİYET BİNASININ TAŞINMASIYLA TRAFİK AKICI HALE GELECEK !!!
 
Çarşı merkezde bulunan Emniyet binası yaşanması muhtemel terör saldırılarına karşı ulaşıma tek ve çift yönlü olarak kapatılmıştı. Bundan dolayı Bismil trafiği aylardan beri problem yaşıyordu. Binanın farklı bir yere taşınmasıyla birlikte bu yoğunluğun da kalkacağını tahmin ediyoruz.
 
Bismil Medya olarak Bismil Emniyet Müdürlüğü'nün yeni yeri için hayırlı olsun diyoruz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bismili     2018-09-01 Bismil ilçemizin tek ana caddesinin açılması ilçeye canlılık verecektir. buranın yerine bir Millet parkının yapılması ilçemize yapılacak en büyük iyilik olacaktır.
Tayfur     2018-08-06 Hayırlı olsun, isabet olmuş. Sadece güvenlik açısından bakıyorum ben. Çünkü yolda yürümeyi bilmeyenlerin araba sahibi olduğu Bismil de ne kaldırımdan ne de yol kenarından yürümek imkansız. Trafik bahane. Insallah cadde tamamen trafiğe kapatılır Taksim gibi. Zabıtalar da işini yapsın yanlış park yapanlara kaldırımı dükkan gibi kullananlara ceza yazsın. Hep laf gerçi icraat görmedik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!