İNCE'NİN DİYARBAKIR MİTİNGİNE EKER'DEN SERT TEPKİ !!!

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE'nin Diyarbakır mitinginde HDP bayraklarının olmasını eleştiren Ak Parti genel başkan yardımcısı Mehdi EKER, İnce'nin mitingine gelenlerin aslında HDP'li olduklarını söyledi.

İNCE'NİN DİYARBAKIR MİTİNGİNE EKER'DEN SERT TEPKİ !!!
İNCE'NİN DİYARBAKIR MİTİNGİNE EKER'DEN SERT TEPKİ !!! Admin
Bu içerik 3740 kez okundu.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İNCE'nin Diyarbakır'daki mitingine tepki gösteren EKER:

"Geçmişte Hakkari gibi benzer yerlerde o şekilde miting yapmıştı. Bugünkü Diyarbakır mitingi de büyük ölçüde HDP desteğiyle gerçekleştirilmiş bir mitingdir. Bunu bütün Diyarbakırlılar biliyor, bütün Türkiye'nin de bilmesinde yarar var" dedi.

BİR KÜRT SORUNU VARSA BUNUN UYGULAYICISI CHP'NİN KENDİSİDİR !!!

Ülkede bir Kürt sorunun imarı olarak CHP'yi suçlayan EKER şöyle devam etti:

"Eğer Türkiye'de bir Kürt sorunu varsa imarı, uygulayıcı CHP'nin kendisidir. Bu manada CHP ile HDP'nin yaklaşımı son derece manidardır. Buradaki ittifak, birleşme AK Parti ve onun lideri Cumhurbaşkanımıza karşı bir ittifaktır"

KANDİL HAREKATI, İNŞALLAH BAŞARIYLA SONUÇLANIR !!!

Kandil harekatının aslında beklenen bir harekat olduğunu belirten EKER:

"PKK, hiç bir şekilde Kürtleri temsil etmiyor. Kürtlerin ve Türklerin ortak sorunu haline gelmiş bir terör örgütüdür. Ortadoğu'da terör örgütü PKK eylem ve faaliyetleriyle bir takım karanlık odaklara ciddi manada taşeronluk yapmaktadır. Türkiye'de hem içeride hem sınırları dışında yapılan terör olaylarına yakın tarihte özellikle Zeytin Dalı Harekatı'yla etkin bir mücadelede bulundu. Hem Kandil hem de Sincar bölgesinde PKK'nın varlığı biliniyor. Kandil'deki PKK unsurlarının, kamplarının etkisiz hale getirilmesi için öteden beri etkin bir mücadele yapılıyor. Başlatılan bu harekat, beklenen bir harekattı. İnşallah başarıyla sonuçlanır." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!