BİSMİL DEVLET HASTANESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ: "BU DA BENDEN OLSUN !"

Bismil Devlet Hastanesi Sosyal Hizmet Birimi, başlattığı “Giysi ve Oyuncak Kumbarası" projesi ile maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara ulaşarak onlara yardımcı olup, bir nebze de olsa onları mutlu ediyor.

BİSMİL DEVLET HASTANESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ:
BİSMİL DEVLET HASTANESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ: Admin
Bu içerik 1150 kez okundu.
BİSMİL DEVLET HASTANESİ'NDE "OYUNCAK VE GİYSİ KUMBARASI" KURULDU
"BU DA BENDEN OLSUN" KAMPANYASI
Bismil Devlet Hastanesi Sosyal Hizmet Birimi çalışanlarının öncülük ettiği "Bu Da Benden Olsun" proje, vatandaşların hastanenin poliklinik girişindeki kumbaraya attıkları giysi ve oyuncakların daha sonra hastane personeli tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara ulaştırılmasından oluşuyor. 
Tıbbi Sosyal Hizmet Uzmanları Hasret EKEN ve Şükran ŞİMŞEK'in öncü olduğu projeye Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Caner ÇAKIN da çok büyük destek verdi.
Sizler de “Bu da benden olsun“ diyebileceğiniz giysi, ayakkabı ve oyuncak gibi desteklerinizi hastanenin poliklinikler girişinde bulunan sosyal yardım kumbaralarına atıp ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda bulunabilirsiniz.
VATANDAŞLARI PROJEYE DESTEK VERMEYE DAVET ETTİLER
Vatandaşları projeye destek vermeye davet eden Sosyal Hizmet Uzmanları EKEN ve ŞİMŞEK, "Herkesin evinde fazla giysisi ve oyuncağı vardır. Sizleri bu oyuncak ve giysileri kumbaramıza atarak ihtiyaç sahibi aileleri mutlu etmeye davet ediyoruz." diye konuştu.
Bismil Medya olarak bu duyarlılık sahibi arkadaşları ve hastane yönetimini tebrik ediyoruz. Bismil Medya olarak bizler de destek vereceğiz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Servet     2018-07-25 Çok güzel düşünülmüş, tebrik ediyorum emeği gecenleri.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!