2 BUÇUK MİLYON KİŞİ "TURGAY GÜLENÇ" DEDİ !!!

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri kapsamında başlatılan halk oylamasında ‘Yılın Bürokrat ödülü’ unvanını kazanan Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç Altın Palmiye Ödülünü İstanbul’da düzenlenen törenle aldı.

2 BUÇUK MİLYON KİŞİ
2 BUÇUK MİLYON KİŞİ Admin

2 milyon 643 bin vatandaşın oylarıyla belirlediği 2018 Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. ‘Yılın Bürokrat” ödülü Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç kazandı.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Altın Palmiye Ödülleri İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir oteldeki törenle sahiplerini buldu. Halkın oylarıyla sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği törene birçok sinema, spor televizyon ve müzik dünyasında da çok sayıda davetli katıldı. Sinema, televizyon ve müzik camiasının önemli isimlerinin katıldığı töreni Özge Ulusoy sundu.

2,5 milyondan fazla vatandaşın oylarıyla belirlediği 2018 Altın Palmiye Ödüllerinde Yılın bürokrat ödüllü Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç ödülünü sanatçı Yılmaz Morgül’ün elinden aldı.

Bismilliler adına ödül aldığını belirten Başkan Gülenç: “Oylamaya katılan ve oy veren herkese teşekkür ediyorum ” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Bismil Medya olarak Bismil'e yaptığı hizmetlerden dolayı kendisini tebrik ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Medeni Özdemir     2018-05-12 Daha fazlasını hak eden hizmet adami
Medeni Özdemir     2018-05-12 Daha fazlasını hak eden hizmet adami
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!