Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 1. Bilim ve Spor Etkinliği Düzenlendi

Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’ nde bu yıl ‘’ 1. Bilim ve Spor Etkinlikleri Programı ‘’ büyük bir katılımla düzenlendi

Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 1. Bilim ve Spor Etkinliği Düzenlendi
Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 1. Bilim ve Spor Etkinliği Düzenlendi Admin
Bu içerik 3144 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Program Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi bahçesinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, Şube Müdürleri Faik GÜNDÜZ, Mehmet KILIÇ, Engin GÜMÜŞ, Okul Müdürleri, Öğrenci Velileri ve Öğrenciler katıldı. Renkli görüntülere sahne olan etkinlik katılımcıların büyük bir keyif aldıkları gözlendi. Diyarbakır ilinde bir ilk olması münasebetiyle etinlik büyük ilgi gördü. Bu etkinliğin bir yılın ürünü olduğunu belirten okul müdürü Abdulvahap ÇELİK misafirlerle tek tek ilgilenerek, öğrencilerin hazırladıkları projeleri misafirleri gezdirerek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hazırladıkları projelerle büyük bir beğeni alan öğrenciler aynı zamanda ileri görüşlü olduklarını gösterdiler. Yoğun bir çalışma temposundan sonra keyifli zamanlar geçiren öğrenciler özel performanslarla yılın yorgunluğunu atmış oldular.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra Bilgi Yarışmasıyla başlandı. Etkinlik, Yumurta Yarışması, parkur yarışması, Kuranı Kerim ve tiyatro gösterileriyle devam etti. Ayrıca günün en çok ilgi gören yarışması Çuval Yarışı misafirleri resmen coşturdu. Yoğun istek üzerine Çuval Yarışması ikinci defa tekrarlandı.

Yıl boyunca düzenlenen ders bazlı yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi. Programda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın AK: Programı hazırlayanlara teşekkür ederek okulun sadece dersten ibaret olmadığını bu gün Bismil 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi uzun süre hafızamızdan silinmeyecek bir program düzenleyerek gösterdikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Öğrenciler Ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinden aldılar. Program sonunda Okul Müdürü Abdulvahap ÇELİK etkinliğe katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür etti. Etkinlik daha sonra öğrencilerin evde hazırladıkları yiyecekleri piknik havasında okul bahçesinde sofralarda sergilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ömer     2018-05-03 sonuçlarını gösterin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!