BİSMİL'DE KAFE BOLLUĞU YAŞANIYOR !!!

Bismil'de hemen hemen her ay bir kafe açılıyor. Özellikle genç kesim tarafından tercih edilen bu kafelerin sayısı Bismil'de gün geçtikçe artıyor. Sayısı 30'u geçen kafelerin ileriki zamanlarda daha da artması bekleniyor.

BİSMİL'DE KAFE BOLLUĞU YAŞANIYOR !!!
BİSMİL'DE KAFE BOLLUĞU YAŞANIYOR !!! Admin

BİSMİL'DE KÜTÜPHANE YOK !!!

Hemen hemen her mahallede ortalama 3'ten fazla kafe varken buna karşılık Bismil'in genelinde tek bir kütüphane bile yok. Eğitimin iyiye gittğini iddia edenlere sormak gerekiyor: Neden Bismil'de eğitim adına tek bir kütüphane bile bulunmuyor.

BİSMİL MÜFTÜSÜ KAFE AÇILIŞINA KATILDI !!!

Belki de nadir olarak gördüğümüz bir fotoğraf da Bismil Müftüsü'nün kafe açılışına katılması oldu. Genellikle kaymakam, belediye başkanı ve şehrin ileri gelenleri ve vatandaşların katıldığı kafe açılışına ilk defa Bismil Müftüsü de katılmış oldu.

SİGARA YASAĞI TARİHE KARIŞACAK GİBİ !!!

Kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğu sadece duvar yazılardan ibaret gibi artık. Çünkü hemen hemen tüm kapalı mekanlarda sigara ve tütün ürünleri çok rahat bir şekilde tüketiliyor. Bu konuda denetim yapacak kurumların pasif kalıp buna göz yumması da ayrı bir durum.

Bismil Medya olarak özellikle HALK KÜTÜPHANESİ kurulmasına çok önem veriyoruz. Özellikle Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürüne çağrıda bulunuyoruz. Evet Kafe açılşını da göreli ama bir defa da büyük bir kütüphane açılışı nasip olsun Bismil'e...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bismilli     2018-05-06 Müftümüzü Allahın izniyle rio karnavalında görmek istiyoruz.Karnaval ateşini yakmaya. .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!