Reklamı Geç
Kızılay Web Banner 160X600
Kızılay Web Banner 160X600

Fenerbahçe Spor Klubü Başkanı Aziz YILDIRIM Diyarbakır da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi.

"1907 Pota 1907 Okul" Projesi Kapsamında Pota Açılışı Yapmak üzere Diyarbakır'a Gelen Aziz Yıldırım, burada bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Fenerbahçe Spor Klubü Başkanı Aziz YILDIRIM Diyarbakır da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi.
Fenerbahçe Spor Klubü Başkanı Aziz YILDIRIM Diyarbakır da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi. Admin
Bu içerik 2781 kez okundu.
Ziyaretler esnasında Başkanımıza; Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Dernekler  Sorumlusu Murat Boyraz ile futbol altyapı idarecileri Kemalettin Şentürk ve Saffet Akbaş eşlik etti.

Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz gün boyuncu sırasıyla; Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç'u makamlarında ziyaret ettiler.

Valilik ziyaretinde Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile bir sohbet gerçekleştiren Başkanımız Aziz Yıldırım, Diyarbakır’a gitme amaçlarının, 1907 Okul 1907 Pota projesi kapsamında kurulan potanın açılışı olduğunu söyledi. Diyarbakır’dan 280 tane müracaat olduğunu ve hepsini gerçekleştireceklerini de belirten Başkanımız, bu müracaatların 30 tanesini de 1 ay içerisinde tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!