Reklamı Geç
Kızılay Web Banner 160X600
Kızılay Web Banner 160X600

Diyarbakırda Yarın Bu Yollar Kapalı

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN' ın yarın Diyarbakıra Gerçekleştireceği Ziyaret Öncesi Diyarbakır Valiliğinden Yapılan Açıklama da Alınan Trafik ve Güvenlik Tedbirleri Çerçevesinde Bazı Yolların Trafiğe Kapanacağını, Vatandaşların Alternatif Güzergahlara Mecburi Yönlendirmeler Yapılacağını duyurdu.

Diyarbakırda Yarın Bu Yollar Kapalı
Diyarbakırda Yarın Bu Yollar Kapalı Admin
Bu içerik 814 kez okundu.
17 Mart 2018 Cumartesi günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN İlimiz Diyarbakır’ı şereflendireceklerdir.

Bu ziyaret kapsamında alınan trafik ve güvenlik tedbirleri için; bazı yollarımızda kapama ve alternatif güzergahlara mecburi yönlendirmeler yapılacağından yol kullanıcılarının ve halkımızın bilgilendirilmesi için;

* Seyrantepe Spor Kompleksine ulaşan Elazığ Yolu(Elazığ Caddesi) Yatırım İzleme ışıklı kavşağından Cuma günü Saat:23.00 itibariyle trafiğe kapatılacaktır,

* Elazığ’dan gelen trafik akışı da Eğitim Araştırma Hastanesi Kavşağında Cuma günü Saat:23.00 itibariyle kapatılarak alternatif güzergah olarak 50 metrelik yola mecburi yönlendirilecektir.

* Sur İlçesi Kıbrıs-İnönü Caddesi Dağkapı ile Urfa Kapı arası,Melik Ahmet Caddesi dahil olmak üzere, Cumartesi günü Saat:00.01 itibariyle araç trafiğine kapatılacaktır.

* Gazi Caddesi ise Cumartesi günü Saat:10.00 itibariyle tüm araç girişlerine kapatılacaktır. Sur içine gelmek isteyen vatandaşlarımızın SUR KAPILARINDAN yaya olarak giriş yapmaları ve Suriçinde gezinebilmeleri için her türlü tedbir alınmıştır.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve beraberindeki heyetin İlimiz Diyarbakır’da en iyi şekilde ağırlamak hepimizin görevi ve sorumluluğu olduğu bilinci ile bizlere göstermiş olduğunuz anlayış ve desteğinize teşekkür ederiz.
 
 
DİYARBAKIR VALİLİĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!