FATİH CAMİİSİNİN TEMELİ DUALARLA ATILDI

Yakın bir zamanda yenisi yapılmak üzere yıkılan Fatih Camisinin temelleri bugün dualarla atıldı.

FATİH CAMİİSİNİN TEMELİ DUALARLA ATILDI
FATİH CAMİİSİNİN TEMELİ DUALARLA ATILDI Admin

Fatih Mahallesi’nde "ARSLAN" ailesinin katkılarıyla yapılacak olan Fatih Camii’nin temel atma törenine Bismil İlçe Müftüsü, Hüda-par Bismil İlçe Başkanı, Eski İl Encümeni ve aile büyüğü Seyfi Zülyezen ARSLAN ile camii yapımını üstlenen Merhum Hacı Aziz ÂRSLAN'ın hanımı Hacı Mevlide ARSLAN'nın vekili Yavuz ARSLAN ve Fatih Mahallesi sakinleri katıldı.

Bismil İlçe Müftüsü tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından caminin temeli misafirler ve mahalle sakinleri tarafından dualar eşliğinde atıldı.

CAMİİNİN YAPIMINI"ARSLAN AİLESİ" ÜSTLENDİ

Arslan ailesinin masrafların tamamını üstlendiği camii , toplamda 1 trilyon 200 milyara mal olması bekleniyor. Ve bu masrafın tamamını Arslan Ailesi üstlendi . Ve bu yüzden camiinin çok kısa sürede bitirilmesi gerekiyor.

Bismil Medya olarak hayırda yarışan "ARSLAN AİLESİ"ne teşekkürlerimizi iletip bu hayırseverlik duygusunun bulaşıcı olması dileklerimizle...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bekir budak     2018-03-09 Allah kabul etsin YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN
Muhammed Ali     2018-03-07 Allah hayırlarını kabul etsin, tüm müslümanlara örnek bir davranış. Hayır için dünya malından vazgeçmek takdir edilmesi gereken güzel bir davranış.
Bismil     2018-03-07 Maşallah Allah kabul etsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!