KAYMAKAM GÜLENÇ'TEN TÜRKMENHACI KÖYÜNE ZİYARET

Başkan Gülenç ,İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ile birlikte Türkmenhacı mahallesinde Cemevi Dedesi Hasan Dede’nin vefat eden Amca oğlunun taziyesine ve kaza sonucunda vefat eden 12 yaşındaki çocuğun ailesini ziyaret edip ardından Nusaybin’de Şehit olan İbrahim Akdemir’in Babasını Mehmet Akdemiri ziyaret etti.

KAYMAKAM GÜLENÇ'TEN TÜRKMENHACI KÖYÜNE ZİYARET
KAYMAKAM GÜLENÇ'TEN TÜRKMENHACI KÖYÜNE ZİYARET Admin

ALEVİ DEDESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Başkan Gülenç, ilk olarak Türkmenhacı mahallesinde ikamet eden Cemevi Dedesi Hasan Dede  taziyesine katıldı. Taziye sahiplerine başsağlığı dileyen Başkan Gülenç, daha sonra Nusaybin’de şehit olan İbrahim Akdemir’in Babası Mehmet Akdemir’i evinde ziyaret etti.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren şehit babası Mehmet Akdemir,“Devletimizin ve sizlerin biz şehit ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanında yer aldığını bilmek bizleri onurlandırmaktadır.’’ dedi.

GÜLENÇ: ŞEHİT AİLELERİ EN ONURLU EMANETTİR

Şehit ailelerimizin her an emrinde olduğunu söyleyen Başkan Gülenç ve beraberindekiler ise “Şehit ailelerimizin her an emrinde ve her an yanlarındayız. Şehit ailelerimiz bizlerin en onurlu emanetleridir. Onları her zaman başımızın üzerinde taşıyoruz. Bizler aziz şehitlerimizin büyük fedakârlıkları sayesinde ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz, ifadelerini kullandılar.

TÜRKMENHACI İLKOKULUNA ZİYARET

Başkan Gülenç ve beraberindekiler daha sonra ziyaretler kapsamında Türkmenhacı İlköğretim okulunu ziyaret ederek okul müdüründen bilgi aldı. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Gülenç öğrencilere başarılar dileyerek Terzi Ali Güneş”in Babasi Servet Güneş’in taziyesine katılmak üzere Musa Kahraman taziyesinde Güneş ailesine başsağlığı diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!