Hüdapar İlçe Başkanlığı ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Ak Parti İlçe başkanlığına Ziyaret

Hüdarpar İlçe Başkanlığı ve Sivil toplum Kuruluşları Bismil Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet KIZILKAYA ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hüdapar İlçe Başkanlığı ve Sivil Toplum Kuruluşlarından   Ak Parti İlçe başkanlığına Ziyaret
Hüdapar İlçe Başkanlığı ve Sivil Toplum Kuruluşlarından   Ak Parti İlçe başkanlığına Ziyaret Admin

          Yoğun bir katılımla gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Akparti İlçe Başkanı Mehmet KIZILKAYA : Biz Ak parti İlçe Başkanı olduk; ancak bizim için asıl başarı Bismilde belediye seçimlerinde başarılı olmak ve genel seçimlerde oy oranlarımızı ciddi manada yükseltmektir. Biz 115 bin vatandaşımız arasında hiçbir ayrım yapmaksızın hizmet etme amacındayız. Biz herkesin gönlüne girmeye talibiz inşallah uğramadığımız ev sıkmadığımız el kalmayacak ve halkımızın gönlüne gireceğiz. Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanın ilkeleri çerçevesinde temiz dürüst ve ilkeli siyaseti sahada uygulayacağız. Biz herkesin ve her kesimin temsilcisi olacağız. KIZILKAYA ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra sizin ziyaretiniz bize güç kattı... Allah bizi mahcup etmesin diyerek konuşmasına son verdi.

         Hüdapar İlçe Başkanı Ali BİLMEZ ise yaptığı konuşmada: Öncelikle kardeşimiz Mehmet KIZILKAYA' nın yeni görevi hayırlı olsun. Biz bu ümmet davasında elimizden geleni yapacağız ve işbirliği halinde parti ayrımı yapmaksızın halkımıza destek olacağız. Bu süreçte Mehmet KIZILKAYA'nın yanındayız  Allah bizi mahcup etmesin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!