Sırada Bismil Mi Var?

İşkur İl Müdürlüğü Bismil de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı proje çerçevesinde çalışan TYP li çalışanların işlerine sudan bahanelerle son vermeye başladı.

Sırada Bismil Mi Var?
Sırada Bismil Mi Var? Admin
Bu içerik 2769 kez okundu.

İşkur Diyarbakır İl Müdürlüğü Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan Toplum Yararına Program kursiyelerinin işlerine son vererek okulları mağdur etmeye devam ediyor. Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine okulların temizliğini üstlenen 65 kişiden işine şuana kadar 10- 12 kişinin işine son verdi. Sudan bahanelerle fakirin ekmek kapısı haline İşkur çalışması işine son verilenlerin okullarda fiilen çalışanların olması farklı soruları akıllara getiriyor.

Acaba Şimdi Hedef Bismil Mi?

İşkur İl Müdürlüğü Diyarbakır Merkez Sur ile Ergani İlçe Milli eğitim Müdürlükleri bünyesinde ki TYP çalışanların işine son verdikten sonra Kayapınar İlçesini de mağdur etmişti.  Bu üç ilçeden sonra acaba yeni hedef Bismil mi? sorusunu akıllara getiriyor. Sorunun daha da büyümemesi için yetkililerin biran önce çözüm bulmaları gerekir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İnandiricilik     2018-02-26 Sizler gazetici, bizler okuyucu olarak her yazilani ve cizileni beyin sizgecimizden geçirdikten sonra ya bazılarını kabul eder inanırız yada söylenenleri kabul etmeyip çöpe atarız. O yüzden gazeteciler insanların aklıyla dalga gecmemeli . Ve yazdıkları herşeye insanların inanacagini dusunmememeli. O yüzden yazmadan önce iyice düşünmek lazım.
Bismil     2018-02-25 Mağduriyet gibi görünüyor ama bence değil. Nedenine gelince gerçekten çalışan ve ihtiyaç sahibi olan çok az . Diğerleri Ahmed in mehmedin yeğeni
Biraz insaf     2018-02-23 Listelerin kimler tarafindan yapildigi bellidir. Zaten çogu işe gitmiyor. Sizi insaga davet ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!