BİSMİLLİ ŞOFÖRLERDEN "ZEYTİN DALI"NA DESTEK

Bismil'de 100 servis şoförü, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla Mehmetçik Vakfı'na bağışta bulundu.

BİSMİLLİ ŞOFÖRLERDEN
BİSMİLLİ ŞOFÖRLERDEN Admin
Bu içerik 730 kez okundu.

Bismil'de 100 servis şoförü, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla Mehmetçik Vakfı'na bağışta bulundu.

Bismil Kaymakam Turgay Gülenç, Tepe Mahallesi'nde servis şoförleriyle bir araya gelerek, ülkenin zor zamanlar geçirdiğini, şoförlerin bu davranışının, zor zamanlarda, milletin, devletin ve ordunun yanında olduklarını göstermesi açısından çok güzel olduğunu söyledi."Miktarın ne kadar olduğunun çok fazla bir önemi yok" diyen Gülenç, "Zaten ülkemiz, ordumuz her anlamda çok güçlü, her türlü zorlukla baş edebilecek kararlıkta ve azimdedir. Ancak bu, küçük de olsa şanlı ordumuza bir moral ve destektir." ifadelerini kullandı.

Gülenç, "Bölgemiz terörden, şer ve ihanet odaklarından gerçekten çok büyük sıkıntılar çekmiş. Bölgede ülkemize karşı çok büyük oyunlar oynanıyor. Zeytin Dalı Harekatı, bu oyunları bozmak adına, çok elzem bir harekat. Bu harekata destek verme adına da bölgemizde böyle bir çalışmanın yapılmış olması gerçekten anlamlı." diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ise servis şoförlerinin, canları pahasına mücadele eden askerlere destek amacıyla, Mehmetçik Vakfı'na bir günlük yevmiyelerini bağışladıklarını belirterek, "Birlik ve beraberliğimize en çok muhtaç olduğumuz bu dönemde servis şoförlerimizin bu duyarlılığı sayesinde Türkiye'ye buradan çok anlamlı mesaj veriyoruz." ifadelerini kullandı.

Şoför Muzaffer Aydın da diğer arkadaşlarıyla görüşerek böyle bir karar aldıklarını, küçük de olsa destekte bulunmak istediklerini söyledi.

Veysi Güzel ise "Fırat Kalkanı harekatında nasıl başarılı olduysak, Afrin'de de öyle başarılı olacağız. Devletimizin yanındayız. Canımızla malımızla destek vereceğiz." dedi.

Servis araçlarına Türk bayraklarının asıldığı görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!