BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞTİMİ OKUL SPORLARINDA BAŞARIYA DOYMUYOR

Bismil Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak ın Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından sonra eğitimin her alanında başarılarla anılmaya başlandı. Diyarbakır’ en büyük ilçelerinden biri olma özelliğini taşıyan Bismil İlçe Milli Eğitimi öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra spor alanında da kendini göstermeye başladı. Öğrenci nufusu 33.000 civarında olan ilçedeki okullardaki hareketlilik Diyarbakır Milli Eğitim camiasında da konuşmakta.

          BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞTİMİ OKUL SPORLARINDA BAŞARIYA DOYMUYOR
          BİSMİL İLÇE MİLLİ EĞTİMİ OKUL SPORLARINDA BAŞARIYA DOYMUYOR Admin

Diyarbakır’ da farklı olanı deneyen eğitimde risk alan bir ilçe müdürü olan Aydın AK öğrencilerle birebir ilgilenip motive etmeye çalışıyor. Her gün hatta hafta sonları bile sürekli idarecileri motive edip okullara sık sık ziyaretler gerçekleştirmekte ve her başarıyı ödüllendirme özelliği de takdirle karşılanmaktadır.

Son zamanlarda sporun her alanında başarı hedeflenmekte. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın AK yaptığı toplantılarla sporun fiziksel olarak öğrencilerin rahatladığını, daha sağlıklı bireyler yetişebileceğini sık sık belirtmekte. Gençlik Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol çerçevesinde yapılan okul sporları müsabakalarında ilçedeki okullar her alandaki müsabakalara katılarak büyük başarılar elde ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın teşviki ve desteğiyle okul sporları müsabakalarına katılan okullar birçok alanda derece elde ettiler.

Tekvando Müsabakalarında Favori Bismil

Okul Sporları Tekvando Müsabakalarında Bismil den katılan öğrenci sporcular liseler arasında 5 dalda 1. liği   elde ettiler. Adete tekvando dalında müsabakaların tozunu attılar. Müsabakalarda Bismil İlçe Milli Eğitimi gösterdiği başarıyla çok konuşuldu. Aydın AK ın Müdürlüğünde Bismil Okul Sporları Müsabakalarında Futbol, Voleybol, Tekvando, Badminton gibi birçok spor alanında birden çok derece elde etti.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın AK, şube müdürleri ve okul müdürleri sık sık toplantılar yapması başarıyı kaçınılmaz hale getiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!