AK PARTİ BİSMİL İLÇE BAŞKANLIĞINA FAHRİ ÇELEBİ DE ADAY – ÖZEL HABER

18 Şubat Pazar günü yapılacak Bismil Ak Parti Olağan Kongresine Bismil ilk defa iki aday ile katılacak. Mehmet KIZILKAYA'nın ardından ikinci aday ise Fahri ÇELEBİ oldu.

AK PARTİ BİSMİL İLÇE BAŞKANLIĞINA FAHRİ ÇELEBİ DE ADAY – ÖZEL HABER
AK PARTİ BİSMİL İLÇE BAŞKANLIĞINA FAHRİ ÇELEBİ DE ADAY – ÖZEL HABER Admin
Bu içerik 3363 kez okundu.

Genel merkezin Bismil adayını açıklamasından sonra gözler bu hafta sonu yapılacak olan Bismil Ak Parti olağan kongresine çevrildi. Kongre öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı Ak Parti Genel Merkezinin Adayı Mehmet KIZILKAYA nın karşı Fahri ÇELEBİ de Bismil Ak Parti İlçe başkanı olmak için adaylığını açıkladı. Bilindiği gibi Ak Parti Genel merkezi tarafından 5 aylık iştişarler sonucu 14 adayın başvurduğu Ak Parti İlçe başkanlığına Mehmet KIZILKAYA atanmış ve tek aday olarak kongreye gitme kararı alınmıştı.

Bismil’i ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel alanlarda canlandırmak için aday olduğunu söyleyen Fahri Çelebi, Bismil halkının kendisine olan teveccühünü ve güvenini boşa çıkarmayacağını, buna hakkıyla layık olmaya çalışacağını ifade etti.

NEDEN AK PARTİ BİSMİL İLÇE ADAY ADAYI OLDUĞU SORUSUNA FAHRİ ÇELEBİ ŞÖYLE CEVAP VERDİ.

ÇELEBİ konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Kurulduğu tarihten bugüne kadar büyük bir özveri ile takipçisi ve destekçisi olduğumuz kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ne kadar teşekkür etsek azdır.

Üyesi olmaktan ve Ak Parti ailesinin bir mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğumu belirtmek isterim. Türkiye’mize düşman olan şer odaklarının aynı safta birleştiği bugünde şahsi iradem ve özellikle ülkemizin son 5 senede yaşadığı badireleri görmem ve buna bu ülkenin vatandaşı olarak üzülmemem elde değil. Doğduğum ve büyüdüğüm Bismil ilçemizde mensubu olduğum Ak Partimizin bayrağını daha üst seviyelere ve halkımızla daha kucaklaşma adına tüm çevre ve akraba eş dost çevremle yapmış olduğum istişareler sonucu Bismil Ak Parti ilçe başkan adaylığına müracaat ettim. Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmamak sureti ile köy köy, mahalle mahalle bütün hemşerilerimizin derdine derman olmak için aday oldum.”

ÇELEBİ: DELEGELER NE DERSE O OLACAK

“18 Şubat Pazar günü Delege kongre seçimine tüm Bismillileri davet eden Çelebi, eğer delege seçiminde delege bizden yana oyu kullanırsa Ak Parti genel merkezimiz de delege seçimi sonucuna göre hareket edecektir. Türkiye’de bunun örneği çoktur.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!