İlçe Milli Eğitim Müdüründen Eğitim Camiasına Mesaj

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Eğitim Camiasına Sosyal Medya Hesabından Bir Mesaj Yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdüründen Eğitim Camiasına Mesaj
İlçe Milli Eğitim Müdüründen Eğitim Camiasına Mesaj Admin
Bu içerik 999 kez okundu.

 

TATİL BİTTİİİİİ....Bismil ilçe Milli Eğitim Müdürü Av.Aydın Ak'ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının ikinci dönem eğitim camiasına mesajı...İnsan için hayata ekmekten sonra en önemli şey eğitimidir.Çünkü eğitim,insanın düşünce dünyasını bilgiyle imar ve inşa ederek davranışlarını düzeltir.Eğitimin ilk başladığı yer ailedir.Hayatımızda ailemizden sonra en önemli basamak olan okullarımız, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunarak bizi gelecek hedeflerimize ulaştıracak, hayata hazırlayacak bir yuvadır. Eğitim ve öğretim ise sürekli olarak yenilenmeyi, gelişmeyi, değişime açık olmayı, çalışmayı zorunlu kılan dinamik bir alandır ve hayat boyu devam etmektedir. Dolayısıyla çocuklarımızı ve gençlerimizi eğitim olanaklarıyla ne kadar buluşturabilirsek, ne kadar iyi yetiştirebilirsek yarınlarımız da o kadar aydınlık olacaktır. 

Çocuklarımızın ve gençlerimizin kendilerine, vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlanması görevi de bizlere düşmektedir. Bu amaçla okullarımızda her türlü altyapı eksikliklerini gidermek, çocuklarımıza en iyi şartlarda eğitim imkânı sunmak üzere tüm hazırlıkları yapmaya, gerekli tedbirleri almaya gayret göstermekteyiz. 

Velilerimizin de olumlu ve yönlendirici katkıları, çocuklarımıza yapacakları rehberlik; onların üretken, araştıran, yorumlayan, sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde önemli bir etkendir. 

Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmemiz için bilgi ve donanıma sahip olmamız gerektiğinin bilincinde olarak çocuklarımıza ve gençlerimize yaptığımız yatırımlara özen göstermeye, bunları kaliteyle sürdürmeye devam edeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle değerli öğretmenlerimizin, tüm eğitim çalışanlarının, sevgili öğrencilerimizin ve ailelerimizin 2017-2018 eğitim-öğretim yılının 2.döneminin verimli geçmesini temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.Av.Aydın Ak Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürü
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!