Ücretsiz Hastane Servis Çalışma Saatleri Gece Yarısına Kadar Uzatıldı

Ücretsiz Hastane Servis Çalışma Saatleri Gece Yarısına Kadar Uzatıldı

Ücretsiz Hastane Servis Çalışma Saatleri Gece Yarısına Kadar Uzatıldı
Ücretsiz Hastane Servis Çalışma Saatleri Gece Yarısına Kadar Uzatıldı Admin
Bu içerik 1749 kez okundu.

Hafta içi her gün 07:00-17:00 saatleri arasında Bismil Devlet hastanesine giden ücretsiz servis hizmeti 1 Şubat 2018 tarihinden itibaren her saat başı olmak üzere gece 00:00’kadar ek seferler düzenlenecek.

Daha önce hafta içi her gün 07:00-17:00 saatleri arasında hastaneye ücretsiz ulaşım hizmeti veren Bismil Belediyesi, Bismil’deki muhtarların talepleri üzerine Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla hastaneye giden ücretsiz servisler 1 Şubat’tan sonra geçerli olmak üzere gece 00:00’ kadar hizmet verilmeye başlayacak.

Vali Güzeloğlu İstedi, Belediye Hemen Uyguladı

İlçe Merkezi ile Devlet hastanesi arasında günde ortalama 120 sefer yapan ücretsiz hastane servisleri Diyarbakır valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nın Bismil’de yapılan muhtarlar toplantısında muhtarlar ve vatandaşların talebleri üzerine Vali Güzeloğlu’nun talimatıyla Başkan Gülenç, sorunun çözümüne yönelik ilk adımı attı.

Başkan Gülenç’in talimatının ardından hafta içi 07:00-17:00 saatleri arasında hastaneye giden ücretsiz servisler 1 Şubattan itibaren saat 17:00 den sonra her saat başı hareket etmek üzere gece saat 00:00’kadar hizmet verilmeye başlayacak. Böylelikle vatandaş, sabah saat 07:00’den gece saat 00:00’de bu hizmetten ücretsiz yararlanabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!