BİSMİL UĞUR OKULLARI'NDAN KIRTASİYE VE ELBİSE YARDIMI !

Bismil Uğur Okulları öğretmen ve öğrencileri, köy okulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin yüzlerini güldürdü.

BİSMİL UĞUR OKULLARI'NDAN KIRTASİYE VE ELBİSE YARDIMI !
BİSMİL UĞUR OKULLARI'NDAN KIRTASİYE VE ELBİSE YARDIMI ! Admin

 

Bismil Uğur Temel Lisesi öğrencileri "Elbiseni ve Kalemini Paylaş" projesi kapsamında Tepe Beldesi Şehit Muhammet Said İlkokulunda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencileri sevindirmek adına yardım kampanyası düzenledi.
 
BİSMİL UĞUR TEMEL LİSESİ ÖĞRENCİNİN YANINDA
 
Bismil Uğur Temel Lisesi sadece eğitim vermekle kalmayıp maddi durumu elverişli olmayan öğrencilere de yardımlarda bulunmaya çalışıyor. Sosyal, kültürel etkinliklerin yanı sıra bu tarz yardım projeleri gibi etkinliklerle de adından söz ettiren Bismil'in en köklü ve önemli özel lisesi konumunda olan Bismil Özel Temel Lisesi müdürü Ertuğrul DEMİR, bundan sonra da bu tür yardımlarda bulunacaklarını söyledi.
 
UĞUR TEMEL LİSESİ MÜDÜRÜ DEMİR: DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA ŞART
 
Bismil Uğur Temel Lisesi'nin Müdürü Ertuğrul DEMİR, Bismil Medya'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:
" Bizler eğitim ve öğretimin yanında öğrencilerimize yardımlaşma ve dayanışma kültürünü de aşılamaya çalışıyoruz. Farklı köy ve okullarda eğitim gören maddi durumu elverişli olamayan öğrencilerimize karınca kararınca da olsa yardımda bulunuyoruz. Bu bizim misyon ve vizyonumuzda da vardır. Bismil Uğur okulları gelenekten geleceğe uzanan bu zorlu eğitim yolculuğunda sadece kendi öğrenicisini düşünmemek de okuyan tüm öğreniclere gerek maddi ve gerekse manevi olarak yardımlarda bulunmamaktadır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum."
 
MÜDÜR BİLAL ŞEN: ÖĞRENCİLER VE BİZLER ÇOK MUTLU OLDUK
 
Şehit Muhammed Said İlkokul Müdürü Bilal ŞEN ise şunları söyledi; "Bismil Uğur Lisesi'nin bu duyarlılığı ve yardımseverliği hepimizi çok sevindirdi. Çocuklara katkıları bizleri de çok memnun etti. Bu güzel projede yer alan Bismil Uğur Okulları'nın öğretmen ve öğrencilerine, bizlere destek verdikleri için teşekkür ederim"  dedi.
   

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!