KAÇAK ELEKTRİK KULLANIMI HER GEÇEN GÜN AZALIYOR

Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, kaçak elektrik ile mücadelede sahada büyük özveri ve gayretle çalıştıklarına değinerek kaçak elektrik kullanma oranlarının sürekli olarak azaldığını söyledi.

KAÇAK ELEKTRİK KULLANIMI HER GEÇEN GÜN AZALIYOR
KAÇAK ELEKTRİK KULLANIMI HER GEÇEN GÜN AZALIYOR Admin
Bu içerik 1843 kez okundu.

KAÇAK ELEKTRİKLE CİDDİ MANADA MÜCADELE VAR

Dicle Elektrik’in, kaçak elektrik ile mücadelede sahada büyük özveri ve gayretle çalıştığına değinen Murat Karagüzel, kaçak elektrik kullanma oranlarının sürekli olarak azaldığını, kaçak kullanıma karşı verilen mücadelede yanlış bilinenler yüzünden şirketin ciddi anlamda mağdur durumda olmasına karşın yılmadan ve bıkmadan israfa ve enerji istismarına karşı çalıştıklarını dile getirdi.

2018'DE KABLOLARI YERİN ALTINA ALARAK ENERJİ KALİTESİNİ YÜKSELTTİK

Karagüzel, enerji kalitesini yükseltmek için iletim kablolarını yerin altına aldıklarını, trafoları yenilediklerini, şebekelerde güç artışları gerçekleştirdiklerini ve yeni teknolojiler geliştirerek yatırımları çeşitlendirdiklerini de ifade etti. İl ve ilçelerde cadde ve sokak aydınlatmaları geliştirilirken, aydınlatma çalışmalarının köylere kadar yayıldığına değinen Karagüzel, kaçak kullanıma karşı mücadeleden taviz vermediklerini ve bunun hem ülke ekonomisine, hem de sorumluluk bölgelerinde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesine çok büyük kazanımlar getirdiğini açıkladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!