SAHABELER ŞEHRİ DİYARBAKIR, İSRAİL ZULMÜNE SESSİZ KALMADI

Emperyalist ABD, Müslümanlar için kutsal bir şehir olan Kudüs'ün Siyonist İsrail'in başkenti olduğunu açıkladıktan sonra Dünya'nın birçok yerinde protestolar düzenlendi. Bugün ise sahabeler şehri Diyarbakır'da namına yakışır bir kalabalık bu zulme sessiz kalmadı.

SAHABELER ŞEHRİ DİYARBAKIR, İSRAİL ZULMÜNE SESSİZ KALMADI
SAHABELER ŞEHRİ DİYARBAKIR, İSRAİL ZULMÜNE SESSİZ KALMADI Admin

İLK KIBLEMİZ KUDÜS'Ü YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ

Müslümanlar arasındaki firak ve nifakı fırsat bilen emperyalist ve siyonist güçler, her defasında bu ayrılıkları kendileri için avantaja dönüştürüp İslam memleketlerine saldırdılar. İslam ülkeleri olan Irak, Mısır, Afganistan, Pakistan, Suriye'de binlerce müslümanı katledip binlercesini de yaraladılar. Şimdi ise İslam aleminin Kutsal şehri olan Kudüs'ü siyonist güçler ele geçirmeye çalışıyorlar. Müslümanlar bu işgale sessiz kalmayıp birçok yerde prtotesto düzenleyip hassasiyetlerini iletmek istiyrlar. İlk kıblemiz olan Kudüs'ü asla yalnız bırakmayacaklarını deklare ediyorlar. Diyarbakır mitingi de bunlardan biriydi. Tüm Diyarbakır, Filistinlilerin yanında olduklarını tüm sesleriyle ilettiler.

ŞİMDİLİK GÜCÜMÜZ DİL İLE PROTESTO ETMEYE YETİYOR

Hazreti Peygamber, bir hadis-i şeriflerinde şöyle buyuruyor:

“Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.”

Şimdilerde İslam'dan bihaber, rahatına düşkün bazı kişiler müslümanların meydanlara çıkıp siyonistleri protesto etmesinden rahatsız oluyor. Rehberimiz Hz. Peygamber'in yukarıda bahsettiğimiz sözü aslında her şeyi ifade ediyor. Diyarbakır bu yönüyle bugün olağanüstüydü. İçteki ve dıştaki İslam düşmanlarına iyi bir mesaj verdi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
BİSMİL'DE SAYILAR İLK DEFA BU KADAR YÜKSELDİ !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!
AK PARTİ BİNASINA SALDIRAN ZANLILAR YAKALANDI !!!