BİSMİL ANADOLU LİSESİNDEN BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI (VİDEO-RESİM)

Bismil'in akademik başarı noktasında en iyi liseleri arasında ilk sıralarda bulunan Bismil Anadolu Lisesi (BAL) , spor alanlarında da birçok başarı elde etti. Bismil Anadolu Lisesi, ilçe genelinde düzenlenen liseler arası kız voleybol turnuvası, erkekler basketbol turnuvası, kız futsal turnuvası ve satranç turnuvası gibi branşlarda şampiyon oldu.

BİSMİL ANADOLU LİSESİNDEN BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI (VİDEO-RESİM)
BİSMİL ANADOLU LİSESİNDEN BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI (VİDEO-RESİM) Admin
Bu içerik 3931 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

BİSMİL ANADOLU LİSESİ AKADEMİK ALANDA ÇOK BAŞARILI

Bismil Medya muhabirine açıklamalarda bulunan Bismil Anadolu Lisesi Müdürü Osman SÜLÜN, " Genç, dinamik ve gayretli öğretmen kadrosuyla 2017-2018 eğitim öğretim yılına başladıklarını söyleyerek, “Okulumuzda 2016-2017 eğitim öğretim yılında olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin akademik, sportif, sosyal ve kültürel yönden en iyi şekilde yetişmeleri için yıl boyunca çok sayıda faaliyet planladık, yaptık ve halen de yapmaktayız. Bunlardan bazıları; birebir öğrenci takibi, veli eğitimi ve veliyle sürekli iletişim, zümre öğretmenleriyle öğrenci başarılarının değerlendirilmesi, hafta sonu YGS-LYS kursları, ilçe bazında sportif faaliyetlere katılım, mevlid-i nebi programları ve çeşitli faaliyetlerde başarılı olan öğrencilerin ödüllendirilmesidir.

ŞAMPİYONLUK BİSMİL ANADOLU LİSESİNDEN SORULUR

Son olarak okulumuz, İlçe genelinde düzenlenen genç kızlarda voleybol ilçe birincisi, genç kızlarda futsal ilçe birincisi, erkekler basketbolda ilçe birincisi ve satrançta da aynı şekilde ilçe birincisi olduk. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” dedi.

bismil anadolu lisesi bal osman sülün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"DEMİRTAŞ" AİLESİ TAZİYE MESAJI
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!
KOVİT AŞISINDA SON DAKİKA !!!